طراحی اپلیکیشن

۱-طراحی اپلیکیشن اندروید :

اپلیکیشن اندروید باید به صورت طبیعی کد نویسی شود یعنی با زبان برنامه نویسی جاوا و یا کاتلین که مورد تایید شرکت گوگل که توسعه دهنده اندروید هست نوشته شده باشد در ادامه به مزایای این نوع کد نویسی اشاره میکنیم.

 

 

در دوران کنونی نیاز به اپلیکیشن واقعا احساس میشود و کسب و کارهایی که اپلیکیشن اختصاصی برای خودشان دارند بسیار جلوتر هستند از کسب و کارهایی که به صورت سنتی اداره می شوند.

 

 

مزایای طراحی اپلیکیشن :

مزایای طراحی اپلیکیشن بسیار زیاد و فراوان است ما در اینجا به چند تا از بهترین ها اشاره می کنیم .

 

۱ – ارتباط سریع با مشتری :

با طراحی اپلیکیشن در دوران کنونی به سرعت می شود با مشتری در ارتباط بود و دیگر مثل گزشته زمان بر و سخت نیست و شما می توانید با فشار دادن یک دکمه در کمتر از چند ثانیه با مشتری خود از طریق امکانات ارتیاطی مثل Mobile Push Notifications , In-App Messaging ارتباط برقرار کنید .

 

۲ – صرف هزینه پایین تر و بازدهی بالاتر در تبلیغات :

در روشهای قدیمی تر مثل ارسال sms  که از ارزانترین نوع حساب می شود هزینه هر sms  حدود ۱۴ تومان می باشد که هر هزار عدد حدود ۱۴ هزار تومان ولی در ارسال Mobile Push Notifications , In-App Messaging هیچ هزینه ای برای شما ندارد و شما می توانید به هر تعداد و به صورت رایگان پیام هدفمند ارسال کنید.

 

۳ – سرعت بالای اپلیکیشن :

سرعت بالا در استفاده از اپلیکیشن باعث بالا رفتن رضایت کاربران می شود و می تواند باعث راضی شدن بیشتر و استفاده زیادتر از اپلیکیشن شود که این موضوع باعث محبوب شدن و در آمد زایی بیشتر می شود.

 

۴ – افزایش استفاده روز افزون کاربران از گوشی های موبایل :

شاید مهمترین مزیت طراحی اپلیکیشن این نکته باشد که در حال حاظر اکثر کسانی که در وب جستجو می کنند و یا در حال استفاده از اینترنت هستند با گوشی موبایل این کار را انجام می دهند و استفاده از کامپیوتر در حال کم رنگ شدن است .

 

۵ – آنالیز و پیگیری رفتار مشتری :

بعد از طراحی اپلیکیشن و دارا شدن برنامه شما می توانید مشتریان خودتان را آنالیز کنید به طور مثال اینکه بیشتر از چه صفحاتی استفاده شده یا در چه زمانهایی بیشتر از اپلیکیشن استفاده می شود و یا موارد دیگر.